Plamenný klan 2. Kapitola

7. října 2017 v 16:03 | Jantarová Hvězda |  *Plamenný klan*
Plamenný měsíc byl na svůj nápad hrdý. Věděl, že to nemusí dopadnout dobře, ale zvážil pro a proti a vyšlo mu, že je to dobrý nápad. Navíc, jedno z hlavních pro bylo, že Jantarová Hvězda nerada bojuje, a tak by se mohla snažit za každou cenu vyjednat mír. Také věděl, že musí svůj klan dobře vést, aby se nevzbořil. "Myslím, že to vyjde!" Neudržela se Vánková tlapa. "Jsem rád, že ti to taky tak připadá." Zavrněl Plamenný měsíc.

Ťap a ťap, ťap a tlap! Pobroukávala si melodii chodu Listová letka. "Už se moc těším na boj! Co ty?" Šťouchla zástupkyně do skvělé válečnice, Vánkové tlapy. "Jo!" Mňoukla nadšeně válečnice. "Já těm prašivcům roztrhnu kožich!" "Jo... Ok..." Mňoukla trochu nervózněji Listová letka, protože viděla velký zápal u Vánkové tlapy, a ona by mohla kvůli tomu zápalu přijít o pozici, a to by pro ni nebylo dobré.

Jaké to bude, až budu bojovat? Přežiji, jak to bude probíhat? Přemýšlela Vánková tlapa. Takže od začátku - Jaké to bude? Bude to super. Přežiju? Ano. Jak to bude probíhat? Normálně, jako boj, co jiného, Vánková tlapo? Přemýšlela a odpovídala si zároveň zapálená (do klanového života XD) válečnice. Ani nevíte jak moc se těším! Chtěla vykřiknout nadšením, ale radši si to nechala pro sebe tak, jako ostatní.

Větrná tlapka nebyla slyšet. Otočila ouško za přicházejícím, téměř neslyšným zvukem. Zavětřila. Myš. Myš jí byla teď u ocasu! "Přidáme tempo!" Zašeptal Plamenný měsíc. Ale to ne... Už teď skoro běžím! Pomyslela si zoufale Větrná tlapka. Přidala do běhu, ale stále byla pořád v zadu, přidala ještě víc - nekoukala pod tlapky a zakopla o vyčnívajíci kořen. Klan se okamžitě vzdálil. Vůbec na ní nebral ohledy. Sebrala se a rozeběhla se jak nejvíc mohla, tentokrát už stejnou chybu neudělala, ale klan se vzdálil tak, že ho ani neviděla, a pach smetla přicházející bouře. Mladá učednice se tedy rozhodla vrátit se k Leopardíkovi do tábora před bouří. Dnes už bojovat nebude.

#Mystery
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento blog?

Ano
Nevím
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama