Ohnivý klan 1 kapitola

6. září 2017 v 18:54 | Ohnivá Hvězda |  *Ohnivý klan*
Když se Ohnivá Hvězda ráno probudila, hned vyskočila na skálu a začala svolávat klan a řekla: Ohnivý klane, blíží se čas bezlistí a my máme málo potravy. Ohnivý pruh a Vánicové srdce půjdou lovit k hranicím s Plameným klanem a já s Řekou půjdem k hranici s Jantarovýma.

Ohnivý pruh zavětřil, ucítil myš, přikrčil se do loveckého postoje a připravil se na skok, skočil a už držel v tlamičce myš.

Vánicové srdce ulovila dva drozdy a jednoho králíka a Ohnivý pruh tři myši. Odnesli to do tábora a šli znova.

Mezi tím na hranicích z Jantarovými:
Tak jdeme na to, řekla Řeka a sčista jasna skočila na králíka pod keřem, kterého si Ohnivá ani nevšimla, a řekla: Dobrej začátek! Přikrčila se a skočila po králíkovi, kterého si pro změnu nevšimla Řeka. Když se vraceli, tak to Řeka měla docela blbý a Ohnivá taky, protože dohromady ulovily: šest králíků, deset mysí a dvě pěnkavy. Odnesli to do tábora ve stejnou chvíli jako Ohnivý a Vánicová.

Když šly Řeka s Ohnivou podruhé:
Řeka najednou stuhla a zavětřila, Ohnivá už to taky cítila, Plamený klan. Najednou se n a ně vrhli dva válečníci Plameného klanu. Obě je poznaly z prvního schromáždění, byl to Plamený Měsíc a Listová letka. Listová skočila po Ohnivé, ta ji však srazila tlapkou na zem a skočila na ní a přišpendlila ji k zemi. Listová se jí ale vyškubla a utíkala na svoje území. V tom na Ohnivou ze zadu skočil Plamený a Kousl jí to ocasu. Ohnivá mu ho hned vytrhla a Plamený si všiml, že Listová je pryč, tak utíkal za ní. Pak se obě kočky už raději vrátily do tábora a řekly, co se stalo a vyslaly hlídky a Ohnivá vzala svojí učednici Břízku na trénink a potrénovali boj. Na tréninku potkali Hvězdnou Tlapku s Jiskřičkou.

Konec!!
Líbila se vám 1 kapitola?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jantarová Hvězda Jantarová Hvězda | Web | 7. září 2017 v 16:30 | Reagovat

Něco mi říká že by Listová Letka neutelka hned po přišpendlení k zemi! Prala by se až by potekla krev!

2 Ohnivá Hvězda Ohnivá Hvězda | Web | 7. září 2017 v 18:23 | Reagovat

[1]: je jedno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama