Listnatý klan 1 kapitala

24. září 2017 v 8:43 | Ohnivá Hvězda |  *Listnatý klan*
Listnatý měsíc si k sobě zavolal Sněžného Bleska a řekl mu: Sněžný Blesku, "půjdeš špehovat Ohnivý klan a řekneš jak sou připraveni na boj a tak"." Dobře", odpověděl Sněžný a šel. Na hranicích potkal Vánicové srdce a Ohnivého pruha. Ty pozdravil a pak dělal že odešel ale schoval se do keře a počkal až odejdou a pak vyrazil.

Když dorazil k Ohnivým skalám tak uviděl loveckou hlídku, naštěstí ta byla zaměřená na lov a neucítila ho. Když odešli tak se vydal na cestu k nepřátelskému táboru. Tam se schoval pod keř a poslouchal co se děje zaslechl mluvit Řeku s Ohnivou Hvězdou a Řeka řekla: "Máme málo potravy takže nejsme moc silní, snad na nás nikdo nezaůtočí".
To Sněžnému poskytli ty nejzásadnější informace hned na začádku. Pak ovšem vyšla ven Ohnivá Hvězda tavětřila, naštěstí ho neucítila a šla za ostatními válečníky a začali se připravovat na schromáždění. (to mimochodem dneska je)

Najednou si všiml že ho pozoruje mohutný učedník, když ho spatřil učedník se po něm vrhl, Sněžný uhnul a tím se prozradil a upoutal na sebe pozornost všeh Ohnivých. "Obkličtrho" křikla Ohnivá Hvězda a sama Sněžnému zastoupila cestu. Celí nepřátelský klan se schromáždil okolo Sněžného a nepřátelsky na něj hleďeli, Ohnivá řekla "výborně Krkavci, vedl sis znamenitě" ten učedník co ho vyděl se nadmul píchou. "Hvězdná a Pískovec odvedou Sněžného do vězení a Sněžná Tlapka ho bude hlídat.
Přišla k němu nádherná stříbrno-šedá kočka s hvězdně modrýma očima a pískově mourovaný válečník s jantarovýma očima.
Sněžný šel s nimi a připojila se ještě sněho bílá kočka s tlapkama do stříbrna se zelenýma očima, Sněžný se s ní cítil tak nějak divně. Hvězdná a Pískovec ho dovedli do vězení a Sněžná tam s ním zůstala, Sněžný si pomislel"co budu dělat?! Co si Listnatý měsíc pomislí ažn se to na shromáždění dozví!" Jako kdyby mu sněžná četla myšlenky řekla"Neboj, Ohnivá Hvězda nikomu neřekne. Se Sněžnou si ještě chvíli povídali a pak přišla Řeka a hodila mu dvě myši a řekla"Sněžná má pravdu Ohnivá nic neřekne a ty budeš dostávat dost jídla, budeš se mít celkem dobře. Teď se najez a pak jdi se Sněžnou do doupěte Ohnivé Hvězdy, chce s tebou miluvit." Sněžný se najedl a šli ke Ohnivé Hvězdě když vešli tak Ohnivá řekla" Můžeš jít, Sněžná. Ty se posaď" řekla mu. když Sněžná odešla tak na něj Ohnivá udeřila"Proč si nás šmíroval? Poslal mě Listnatý měsíc abych zjistil jestli ste připraveni na boj" odpověděl Sněžný bez zaváhání" Hm.. Mám nápad" řekla Ohnivá " pustíme tě a ty řekneš že jsme připraveni jak nejvíc to de že byste na nás útočit nemnšli. Jasné? Ano?" odpověděl Sněžný. "Tak běž" Sněžný viběhl a pádil do tábora a tam řekl Listnatému to co řekla Ohnivá. "Dobře můžeš jít" postil ho Listnatý.
Sněžný šel ven a myslel na Sněžnou Tlapku"Proč se cíti tak divně?"

Konec!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama