Příběh Ohnivé hvězdy

26. srpna 2017 v 8:45 | Ohnivá hvězda |  *Ohnivý klan*
Ohnikotě se probudilo ve školce Vlnkatého klanu, bylo tu něco divného, pak si všimla že tu není její matka, vydala se jí hledat, nebylo to nic lehkého, protože u nich v táboře byl Sněžný klan (sníh). Vydala se do válečnického doupěte, přikrčila se z venku u stěny a sledovala něco co jí vyrazilo dech: viděla její matku s jedním neznámým válečníkem. Zavětřila, pak zalapala po dechu protože ten válečník měl pach Stromového klanu, pak její matka řekla "Tak utečeme? Stejně mě moje kotě už štve."
"Ano." řekl válečník medovým hlasem. "Tak jdeme!" prohlásila matka a protáhli se dírou ve stěně. Ohnikotě se vrátila do školky a byla smutná že to zjistila den před svým jmenováním na učednici.

Když se probudila hned šla za Temným měsícem, velitelem klanu. "Temný?" "Ano Ohnikotě, co potřebuješ?" "Potřebuju ti říct že včera večer jsem viděla mojí matku s válečníkem Stromového klanu a spolu utekli." "Cože?! Musím to říct klanu. Ještě že se z tebe dneska stane učednice a už matku nebudeš potřebovat." Pak vyskočil na skálu a začal svolávat klan a řekl "Sešli jsme se dnes aby jsme mezi námi přivítali novou učednici. Ohnikotě, od teďka se budeš jmenovat Ohňuška. Tvůj učitel bude Nebeský had." Velký bílý válečník se zvedl a šel k Ohňušce a dotkl se jí čumáčkem a řekl "Už se těším na náš první trénink. Tak, ukážu ti hranice s Stromovým, Kamenným a Lučním klanem. Dávej si pozor, se Stromovými jsme ve válce. U Lučních hranic potkali Ostružinovou tlapku s její učednicí Jantařinkou která měla také první trénink, hned si nepadli do oka, pak jí Nebeský had ukázal další hranice. Protože slunce nebylo nejvíš tak jí naučil ještě lovit, ulovila: dva králíky a čtyři myši což bylo pokládáno za úspěšné. Tak to bylo několik dní až se začali učit boj. Ten jí šel už byla zralá na válečnici když jejich klan napadli Stromoví a vyhnali je z území před svou smrtí Temný Měsíc stihl jmenovat Ohňušku na válečnici, Ohnivou tlapku. Pak se klan rozutekl a už nikdy z něj nikoho neviděla. Tak žila sama ale časem potkala Jantařinku, teď už Jantarovou Tlapku a ta jí řekla že se všechny klany se rozpadli. Tak žily spolu a jednoho dne si řekli že každá si založí svůj nový klan. Čerstvě potom na Ohnivou tlapku za útočili dvo samotáři ale díky tréninku s Nebeským hadem je odrazila.
Jednoho dne podkala potkala Řeku a spolu založili Ohnivý klan, přidal se i Ohnivý pruh který se do Ohnivé hvězdy (ano už hvězdy) zamiloval a ona do něj taky. Tak Ohnivá hvězda splnila svoji přísahu a založila svůj nový klan.
A dozvěděla se, že Jantarová Tlapka, už Jantarová Hvězda založila Jantarový klan.

Konec!Vzhled:

Ohnivě zrzavá s pronikavě zelenýma očia a na pravé přední tlapce má Ohýnek a na čele sotva znatelnou světli zrzavou hvězdičku.

Povaha:

Milá a chytrá rozvážná kočka.

pozice:

Byla: kotě, učednice, válečnice. Je: Velitelka.

Jméno:

Jmenovala se: Ohnikotě, Ohňuška, Ohnivá tlapka. Jmenuje se: Ohnivá hvězda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama